פחד? אין מילה כזאת.

הפחד מפיטורין מזיק לבריאות יותר מאשר הפיטורין בפועל. דאגות ומחשבות על אובדן מקום עבודה גורמות להפרעות שינה ואכילה, נזק ללב ודיכאון. כדי לגרש מחשבות לא נעימות על פיטורין, דמיינו תמיד את התמונה ההפוכה – כיצד אתם מצליחים בקריירה שלכם!

פרופילקטיקה

קפאין - כל מה שרציתם לדעת

קפאין – חומר מעורר פעיל, נמצא בין מרכיבי הקפה, תה, משקאות ממותקים ואנרגטיים ובכמויות קטנות יותר בשוקולד. ולמרות שאנחנו מאוהבים במצרכים אלה מזמן, בתקופה האחרונה נשמעות קולות של חוסר אמון: האם הקפאין בריא או מזיק לבריאות?

להמשך קפאין - כל מה שרציתם לדעת

כאבי גב: כואב אבל פחות

הם תמיד תופסים אותך כשאתה לא מוכן. זה תמיד קורה בשבוע הכי עמוס, בזמן לא מתאים ועם מיליון סידורים על הראש. כאבי גב – למה זה קורה, איך מאבחנים, כיצד מונעים ובעיקר, מה עושים כדי שהכאב הנוראי הזה יפסק ?

להמשך כאבי גב: כואב אבל פחות

ריח רע מהפה: מה עושים ?

קורה לכם שאתם מקבלים את התחושה שבכל פעם בה אתם פותחים את הפה להגיד משהו, לפהק או סתם להוציא אוויר, אנשים תופסים מכם מרחק בחוסר נעימות. אם אתם מרגישים כך, ייתכן מאוד שאתם סובלים מריח רע מהפה. אבל אל דאגה, כיוון שרבים סובלים מהבעיה המטרידה הזו ישן דרכים רבות לפתרון.

להמשך ריח רע מהפה: מה עושים ?

קול הצועדות בחולון

ביום שישי , 16/10/2009 , בפארק פרס שבחולון התקיימה צעדת נשים - "קול הצועדות בחולון", אירוע שאירגנה עיריית חולון ,מועצת הנשים העירונית , קידום נשים, וגופים אחרים.

להמשך קול הצועדות בחולון

פרופילקטיקה

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.