חיות בית?חיות בר!

אילו בעלי חיים הילדים חולמים שיהיו להם בבית? מסתבר – כלב, תוכי, חתול, דגים, אוגר, קוף. וגם... אריה, נמר וסוס. לתוצאות המחקר אפשר להתייחס בכל צורה: בהתעניינות, עם חיוך, עם הומור....או עם תקווה לכך שגדלים לנו כאן אוהבי חיות בר שישמרו עליהן בעתיד.

פרופילקטיקה

בולימיה - סימפטומים וצורת ריפוי

בולימיה – הפרעת אכילה, שמאופיינת בעיקר בהתקפי זלילה חוזרים, בולמוסים. המושג "בולימיה" בא במקור מהמילה היוונית, שפירושו "רעב שור". לבולימיה השלכות כבדות על הבריאות. ההקאות הקבועות גורמות לדלקת בגרון והוושט, בנוסף הן גורמות להרס השיניים על ידי חומצות הקיבה. לפעמים יש הפסקה במחזור החודשי.

להמשך בולימיה - סימפטומים וצורת ריפוי

בדיקת השדיים לגלוי מוקדם של סרטן השד

סרטן השד שכיח אצל אישה אחת מכל 9 נשים. לרוב אין סימנים מוקדמים, אין סימני אזהרה, כולל כאבים. אם את חשה בכאב בשדיים לרוב הסיבה היא הורמונלית, כמו בעת נטילת הורמונים הנמצאים בגלולות למניעת הריון או הורמונים תחליפיים הניטלים ע"י נשים בסביבות גילאי 50 . סיבה נפוצה אחרת לכאב בשד היא ציסטה.

להמשך בדיקת השדיים לגלוי מוקדם של סרטן השד

ללכת ממשקל העודף

כיצד להרזות ללא נזק לבריאות?מה לעשות, אם הביקורים בחדר כושר הופכים לבעייתיים ? אבל אנחנו כל כך רוצות להישאר בכושר ולהשקיע כמה שפחות כוחות וזמן על הדבר החשוב הזה! התשובה היא פשוטה: הליכה. כיצד להישאר בכושר בעזרת הליכה וגם ליהנות מהתהליך הזה? סטיילר יספר לך על כך.

להמשך ללכת ממשקל העודף

ריח מהפה: לגלות ולמנוע

ישנם מצבים,כשאתם שמים לב שמישהו שאתם משוחחים איתו משתדל להתרחק מכם ומישהו שאתם אוהבים, לא מפנק בנשיקות. לפני שתחשבו מה עשיתם לא בסדר שזה קורה, תנסו לגלות שמה הדבר נגרם בגלל ריח רע מהפה הידוע גם כגליטוז או אוזוסטומיה.

להמשך ריח מהפה: לגלות ולמנוע

פרופילקטיקה

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.