לאכול בשביל לחיות?

המוח עובד בדיוק באותו האופן שבו את מזינה אותו. אם תתחילי להתנפל על מזון שומני ומתוק, את תתחילי לשכוח דברים. אם תצמצמי בחלבונים ובמינרלים – את יכולה להיפרד מהיצירתיות. המסקנה ברורה כשמש: התזונה שלך חייבת להיות מגוונת ונכונה. ובנוסף, אל תשכחי את הגבולות, אל תאכלי יותר מדי!

בריאות האישה

חיזוק כלי דם זה חשוב!

שוב גילית סימן כחול חדש אשר אתמול לא היה שם? לאחר כל מכה אפילו קלה ביותר על פינה של שולחן או מיטה הסימנים הכחולים על הרגליים לא מאחרים להופיע? – ככל הנראה יש לך כלי דם חלשים.

להמשך חיזוק כלי דם זה חשוב!

ניתוחים גניקולוגיים

הניתוחים הגניקולוגיים שכיחים יותר, באופן יחסי, מניתוחים אחרים המתבצעים בנשים ולכן העניין בהם רב. לפני ביצוע ניתוחים אלו גוברים תמיד החשש והדאגה לשימור הפריון ועוד יותר מכך לשימור התפקוד המיני הנשי.

להמשך ניתוחים גניקולוגיים

מצבי לחץ אצל נשים – דרך לסרטן!

מצבי הלחץ משפיעים לרעה על הגוף. המשפט הזה משום מה מוציא מהזיכרון סטרסים גלובליים: מלחמות, אסונות טבע, מוות של אנשים קרובים... אמנם הרבה יותר מסוכן הלחץ שאנו חווים יום יום.

להמשך מצבי לחץ אצל נשים – דרך לסרטן!

סרטן השד: מה אחרי הטיפול הרפואי?

אוקטובר – חודש בינלאומי למלחמה בסרטן השד. בהקשר לכך הרבה עיתונים נשיים שוב ושוב מזכירים לנו לא לדחות ולעשות ממוגרפיה ולעבור בדיקה. אבל יש לבעיה הזאת צד אחר: חיי אלה שעברו ניתוח משתנים מאוד... המלצות המומחים לאלה שעברו את המחלה ולומדות לחיות עם תפר לא יפה או חוסר חזה.

להמשך סרטן השד: מה אחרי הטיפול הרפואי?
1 

בריאות האישה

בניית אתרים  Credo   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.