זה התחיל בהתקררות קלה, ואז החום החל לעלות, שיעול קל החל מבצבץ לו משום מקום, קור בגוף, צמרמורות וכל מה שאנחנו ממש לא אוהבים. שפעת ? כיצד להתמודד ואיך לנסות למנוע
מה היא שפעת ?

השפעת היא זיהום נגיפי חריף התוקף את דרכי הנשימה העליונות. השפעת מופיעה בפתאומיות וסימניה נראים בגוף כולו. חום כאבים ועייפות כללית, הם רק חלק מהסימפטומים. מההצטננות ניתן להחלים אחרי מספר ימים, אבל החולשה והשיעול פגים רק אחרי שבוע – שבועיים ברוב המקרים.

על פי רוב מתעוררת השפעת בשלהי הסתיו ובתחילת החורף. בדרך כלל התסמינים מופיעים כ-48 שעות לאחר ההיחשפות לנגיף: צמרמורת, עלייה בחום הגוף, כאבי שרירים, כאבי ראש הם התסמינים הראשונים. בהמשך מופיע השיעול.

שפעת : איך למנוע וכיצד להתמודד ?

כמו במקרה ההצטננות אין לרפואה המערבית תשובה לנגיף השפעת מבחינת מניעה וטיפול, כיוון שנגיפי השפעת משתנים כל העת ועוברים מוטציות המתגברות על רוב החיסונים. אבל, ברפואה הטבעית קיימות דרכים להכין את גופנו ובעיקר מערכת החיסון שלנו כדי שתעמוד בכבוד מול מתקפות נגיפיות כאלה ואחרות כולל שפעת. מערכת חיסונית חזקה תסייע לנו לעבור את תקופת חילופי העונות וגם את החורף ללא מחלות.

הקפדה על תזונה נכונה ונבונה, פעילות גופנית רבה, מנוחה ויישום ההמלצות המופיעות בשורות הבאות, יסייעו לכם מול נגיפי השפעת באשר הם.

תזונה

כדי למנוע שפעת יש ללכת על תזונה מחזקת מערכת חיסון .
המערכת החיסונית של הגוף ,היא המערכת השומרת על הגוף מפני מפגעים חיצוניים,
ומערכת חלשה עלולה לפגוע בבריאות האדם ולגרום לו למחלות קשות.
עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.