תזכורות יעזרו!

המבחן מתקרב, פרויקט חדש או מצגת? הראש מסוחרר ובנוסף את חייבת לזכור כמות אדירה של מידע שולי: מה לקנות לארוחת הערב, למי להתקשר, עם מי להיפגש...את שוכחת מכל הדברים הקטנים והמשמעותיים האלה? תכיני לעצמך פתקים צבעוניים ותכתבי בהם תזכורות – זה יעזור לך!

עיצוב פנים

עיצוב הבית- טיפים קטנים וחכמים

ביתנו הוא מבצרנו: במיוחד בתקופות בהן אנו עמוסים בעבודה ושאר מטלות והתרוצצויות אחרות ומסגלים לעצמנו סגנון חיים קרייריסטי ותובעני, הולכת והופכת חשיבותו של עיצוב הבית לגדולה יותר ויותר.

להמשך עיצוב הבית- טיפים קטנים וחכמים

כיצד לבחור וילון?

עיצבתם בית לתפארת, חשבתם על הכל, וירדתם לפרטי הפרטים. הצבע על הקירות יצא בגוונים שדמיינתם, הקרמיקה משתלבת היטב עם החלונות המעוצבים, וגם ידיות הדלתות משתלבות היטב בתמונה.

להמשך כיצד לבחור וילון?

איך הופכים בית עם ילדים לבית מעוצב?

בית עם ילדים הוא בדרך כלל "אנטי תיזה" לכל הקשור לעיצוב. כשחושבים על בית עם ילדים, הדימויים הראשונים שחושבים עליהם הם בדרך כלל פירורים בכל פינה, ספות מוכתמות, וצעצועים מפוזרים לכל עבר, המסכנים את בטחון העוברים ושבים.

להמשך איך הופכים בית עם ילדים לבית מעוצב?

הילדים עזבו את הבית? כמה עצות לניצול חדר ילדים ישן

עיצוב בית ומשפחה הם שני גורמים המשפיעים זה על זה בצורה הדדית. כשהילדים צעירים אנו דואגים להעניק להם חדר ילדים פרטי בו יוכלו לארח חברים, להתבודד ברגעים של "ברוגז" או לשמוח אתכם ברגעים יפים.

להמשך הילדים עזבו את הבית? כמה עצות לניצול חדר ילדים ישן

עיצוב פנים

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.