משחקי זכרון

מחקרים שנערכו באוניברסיטת "סטנפורד" הראו כי נשים יותר מהגברים זוכרות רגעים הקשורים לתחושות ודאגות עוצמתיות...זו הסיבה למה בן הזוג שלך אינו זוכר את המריבות שלכם (ובעיקר את הנושאים שלהן)!

יחסים

אני בת 30 ואין לי חברה

גלית בחורה חכמה, מעניינת, מצליחה וחברותית מאוד, יש לה אפילו חברות אמיצה עם כמה מידידה הקרובים. אך ברשימת הידידים לא תמצא ידידה אחת ממין נקבה. התופעה הזאת שלבנות יש חברים טובים ואין חברות טובות הולכת ונעשית יותר ויותר מוכרת.

להמשך אני בת 30 ואין לי חברה

התגרשתם ? כך תשמרו על הילדים

ההמולה הרבה, הכעסים, הרגשות המודחקים והמתפרצים, האנרגיה החזקה והלא בהכרח חיובית שבאוויר, הסידורים, החלוקה, הבלבול, הצער וההלם – כל אלה מלווים כל מי שמתגרש. נכון, זה לא פשוט גם בשבילכם, אבל הניסיון מלמד שתעברו את המשבר ותמשיכו הלאה וזה יפה, אך מה יהיה על הילדים ואיפה הם נמצאים בכל התמונה הזו ? כדאי שתתנו תשומת לב רבה לעניין.

להמשך התגרשתם ? כך תשמרו על הילדים

בית ומשפחה: צריך לדעת לנהל גם

ניהול בית ומשפחה אינם משימה פשוטה כלל וכלל. קיימות היום גישות ותיאוריות רבות בנושאים הללו ולעיתים מבלבל מאוד לדעת מה נכון לעשות ואיך תוכלו לנהל בית ומשפחה באופן הנכון והטוב ביותר. משום כך היינו ממליצים שלא לנסות לדבוק בגישה אחת "נכונה" לפי מומחים אלא לבדוק מה האופן הנכון ביותר לנהל בית ומשפחה במקרה הפרטי שלכם.

להמשך בית ומשפחה: צריך לדעת לנהל גם

האם קיימת אהבה ממבט ראשון?

יותר מ 50% מבני האדם מאמינים באהבה ממבט ראשון. המדענים גילו דבר מפתיע והחליטו לבדוק עד כמה זה נכון.

להמשך האם קיימת אהבה ממבט ראשון?

יחסים

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.