רוצים לרזות?

זה פשוט מאד! תמנעו למשך שבוע מצריכת מוצרי חלב. תשתדלו לאכול רק ירוקת מבושלים (לא טריים, ולא מטוגנים), אורז ובשר מבושל. לא שמן, לא מאפים. ירידה במשקל מובטחת לכם!

יחסים

תזרקי אותו!

זאת העצה הכי פופולרית שאפשר לשמוע מחברות, הורים, ממייעצים זרים, כאשר מדובר בבעיות במערכת היחסים. אפשר לפגוש את העצה הזאת לעתים קרובות בפורומים של נשים, והדבר המעניין הוא שבתרופה הזאת ממליצים להשתמש כנגד כל מחלה.

להמשך תזרקי אותו!

יתרונות גדולים לכרטיס ביקור קטן

האם זה אפשרי להכיר גבר טוב? אפשרי, אבל זה קשה. דבר ראשון, כידוע לך, יש מעט מאוד גברים טובים היום, בדרך כלל חוטפים אותם עוד לפני שהם מספיקים להגיע אלייך. דבר שני, גם אם דבר כזה קרה והנה הוא מופיע לפנייך, רוב הבחורות מאבדות את הכוחות, הביטחון העצמי ויושבות בדממה אי שם בפינה ובוהות על הגב הגברי, בתקווה שהוא קורא מחשבות ופשוט חייב להרגיש את המבט החודרני שלך.

להמשך יתרונות גדולים לכרטיס ביקור קטן

10 סיבות שבגללן הגברים זורקים את הנשים

כמה רעים אנחנו, אם מאמינים לכן, הנשים. הרי צריך להיות מנוול לגמרי בשביל לזרוק אחת מכן. אתן אלה שמוצאות אלף סיבות להחליף את הגברים כמו גרביים. אנחנו ננסה להדגיש 10 סיבות עיקריות שבגללן אנחנו אומרים לכן "שלום".

להמשך  10 סיבות שבגללן הגברים זורקים את הנשים

החיים שלנו זה ההשתקפות של המחשבות שלנו

אני חיה, קיימת, גדלה ומתפתחת או להיפך, נעצרת בהתפתחותי. וכל מה שסובב אותי – אנשים, חפצים, יחסים, אירועים – מהווים חלק ממני וממצבי הנוכחי, ההשתקפות שלי. הם מסמנים לי על בעיותיי הרבות, טעויות, מצבים. כמו תמרורים שמראים לי את הדרך: לאן ללכת, מה להגיד, על מה לשתוק, למה לשאוף, מה לשנות, ממה להתפטר, מה לצמצם ומה להכפיל...

להמשך החיים שלנו זה ההשתקפות של המחשבות שלנו

יחסים

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.