משחקי זכרון

מחקרים שנערכו באוניברסיטת "סטנפורד" הראו כי נשים יותר מהגברים זוכרות רגעים הקשורים לתחושות ודאגות עוצמתיות...זו הסיבה למה בן הזוג שלך אינו זוכר את המריבות שלכם (ובעיקר את הנושאים שלהן)!

יחסים

מיהו הגבר שלך?

את עדינה, נאמנה ודאגנית. במילה אחת, אישה מושלמת. אבל מסתבר, שהעדינות שלך יכולה להפוך לנטל עבור אהובך. את מרגישה שהליטופים שלך מתחילים להימאס עליו, ליחיד והאהוב? "חסר מצפון! – חושבת את.-הוא לא מעריך את הרגשות שלי!".

להמשך מיהו הגבר שלך?

16 צעדים לפתרון מריבה

הרבה פעמים הצדדים היריבים רואים מלחמה כאפשרות יחידה. הם שוכחים מאפשרויות אחרות, לא שמים לב שיכולים להשיג יותר אם הם ינסו לפתור את הבעיות באופן הגיוני. סיום המריבה לפעמים יושג בזכות זה שהצדדים היריבים פשוט יתעייפו להלחם. בגילוי איפוק מספק, הם, אם הקשר ביניהם בלתי נמנע, לאט לאט מתרגלים לחיות בשלום, מבלי לדרוש זה מזה הסכם היבטים והרגלים.

להמשך 16 צעדים לפתרון מריבה

כלה וחמות – חברות או אויבות?

לאחר החתונה את לא מוצאת את עצמך פתאום על אי בודד עם בעלך האהוב. לפעמים את נאלצת לחיות מתחת לקורת גג אחת יחד עם הוריו. ומה אם חמותך רואה בך אויבת ומתחרה?

להמשך כלה וחמות – חברות או אויבות?

כיצד לחיות עם מכור לעבודה

הרצון לעבוד הרבה נמצא ברשימת התכונות של האופי הגברי, במבט ראשון, זה יכול להראות אפילו כתכונה חיובית – הרי זה בהחלט עדיף על עצלן. בנוסף, אם הוא עובד הרבה, זה אומר שהוא גם מרוויח הרבה וזה עוד פלוס אחד גדול. הפלוס השני: אם הוא תמיד נמצא בעבודה, אז קרוב לוודאי פשוט אין לו זמן להתחיל עם נשים אחרות ו "הרגלים מגונים" כמו הבילויים הבלתי פוסקים בפאבים עם חברים ובירה. האמת היא, שקרוב לוודאי, אין לו גם חברים.

להמשך כיצד לחיות עם מכור לעבודה

יחסים

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.