עיצוב הבית- טיפים קטנים וחכמים

בית ומשפחה / עיצוב פנים


ביתנו הוא מבצרנו: במיוחד בתקופות בהן אנו עמוסים בעבודה ושאר מטלות והתרוצצויות אחרות ומסגלים לעצמנו סגנון חיים קרייריסטי ותובעני, הולכת והופכת חשיבותו של עיצוב הבית לגדולה יותר ויותר.
 אנחנו רוצים לחוש כי לאחר יום עבודה ארוך הגענו למקום חם, נעים, ואינטימי. מקום המנותק מהעולם שבחוץ. עיצוב בית עמוס מדי מונע מאתנו פעמים רבות להקדיש לבית את ההשקעה והאנרגיה הדרושות כדי להפוך אותו באמת ובתמים למבצר של חמימות ואסטטיקה. עם זאת, דווקא בשל כך, ישנם דברים קטנים בהקשר של עיצוב הבית, שאנו יכולים לעשות, שישפיעו השפעה עצומה על האווירה והחזות שהוא משדר.

אין צורך להזמין מעצב פנים כדי לשפר את חזותו של הבית. להיפך: לכו עם הטעם האישי שלכם. עיצוב בית חמים ונעים יכול להיות מאופיין בשלל חפצי אמנות, מזכרות, ותמונות משפחתיות ממוסגרות. או לחלופין בעיצוב מינימליסטי, נקי ופשוט. ההצעה שלנו: פיוז'ן: עיצוב בית המשלב קצת מכל דבר..

עיצוב הבית מכתיב עיצוב פנים המשתנה מבית לבית. החכמה היא לא להגזים לאף כיוון. בית "מעוצב" ו"סטרילי" מדי, שבו ישנו מיעוט ניכר בטאץ' אישי, עשוי ליצור תחושה מנוכרת, הן בקרב דיירי הבית והן בקרב אורחים מבחוץ. התוצאה תהיה בית המשדר סגנון חיים יוקרתי ומעוצב, בהתאם למיטב המגזינים אך גם מנוכר באותה המידה.

לעומת זאת, עיצוב בית שסובל מגיבוב יתר של חפצים ומתפקד כמעין "מוזיאון ארכיאולוגי" לכל פריט שאי פעם נרכש נמצא או נקנה על ידכם, עשוי לשקף סגנון חיים ארכאי, לעתים אפילו כפייתי. התחושה המעיקה שיוצר גיבוב היתר של החפצים תעבור מיד למבקר מבחוץ, וסביר להניח שתשפיע גם על דיירי הבית.

אם אתם אוהבים עיצוב בית על בסיס סגנון חיים אספני, אין בכך כל רע. הצעתנו במקרה זה היא פשוט להקפיד "למשטר" את האוספים שלכם ולתחום אותם בארונות וחללי תצוגה, שיאפשרו התבוננות מסודרת בהם, וגישה נוחה לצורך ניגוב אבק אחת לכמה שבועות. זהו המפתח של עיצוב הבית וסגנון חיים מעוצב אך לא מרתיע, שישאיר את הבית שלכם נעים וידידותי גם עבורכם וגם עבור אורחי פתע שהחליטו לקפוץ לביקור..

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.