הרבה מאוד תורות מזרחיות שהחלו את דרכן לפני אלפי שנים במחוזות רחוקים עשו דרכן אל עולם המערב וצברו פופולאריות רבה בקרב מיליוני אנשים. אחת התורות המצליחות ביותר היא הפנג שואי המפורסמת שנוגעת באחד האלמנטים המרכזיים בחיינו – הבית שלנו, מרחב המחיה שלנו.
פנג שואיפנג שואי פירושו רוח ומים. מדובר באומנות תכנון ביתך על מנת לתעל הצלחה בחיים, בריאות, אושר ועושר. היסוד הבסיסי של הפנג שואי הוא שכל דבר הנמצא בסביבתך עד לפרטים הקטנים ביותר של ריהוט ודקורציה יכול לקדם את מטרותיך בחיים.

אחד האלמנטים המרכזיים בתורת הפנג שואי הוא אלמנט ובינו לבין עושר ושפע קיים קשר הדוק. למים נודעת חשיבות רבה בפנג שואי והם מיצגים כסף, עושר ורווחה כלכלית, כיון שהכסף זורם דרך הקהילה האנושית באופן הדומה לתנועת המים בטבע.

אנרגיה של מים הזורמת לתוך הבית יוצרת הופכת אותך ואותו ל"כלי, לקבלת השפע הזה. מים אינם דווקא אגמים, ים, נהרות ומזרקות. נכון שזה אידיאלי ופסטוראלי אבל בחיים האורבאניים סביר להניח שלא יזרום לכם נחל מתחת לבית.

בפנג שואי גם שבילים ומרחבים פתוחים המובילים אל הבית נחשבים כמים. ככל שהבית יהיה מוקף באנרגיית מים כמו דרכי געשה, כניסות, שבילים ומרחבים, כך יתעצם הפוטנציאל הכלכלי של דייריו.

ישנן מספר המלצות בסיסיות להגברת השפע לפי תורת הפנג שואי. רובן קשורות לאזורי הכניסה לבית ולפתחים הנוספים. המלצות אחרות קשורות למתחם המשרד בבית או במקום העבודה ועל כך בהמשך.
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.