איך הופכים בית עם ילדים לבית מעוצב?

בית ומשפחה / עיצוב פנים
מאת: סטיילר

בית עם ילדים הוא בדרך כלל "אנטי תיזה" לכל הקשור לעיצוב. כשחושבים על בית עם ילדים, הדימויים הראשונים שחושבים עליהם הם בדרך כלל פירורים בכל פינה, ספות מוכתמות, וצעצועים מפוזרים לכל עבר, המסכנים את בטחון העוברים ושבים.
האם העובדה כי אנחנו חיים תחת אותו גג עם יצרני בלאגן מקצועיים דנה אותנו להשלמה עם הברדק התמידי? ממש לא! לפניכם כמה וכמה פתרונות קלים וזולים, שיהפכו כל בית עם ילדים מטירת אימים לבית קטן בערבה:

פתרונות אכסון -
תודה לאל, אנחנו עדים בשנים האחרונות למגמה ההולכת ופושטת בעולם עיצוב הפנים: פתרונות אכסון. לא עוד ארונות כבדים גבוהים וחשוכים אלא קופסאות קלות וקומפקטיות. כל בית עם ילדים ייהנה מתוספת קטנה וחכמה שכזו. ניתן להשתמש בהן לאכסון צעצועים, מגזינים, ואפילו כלי מיטה ובגדים. הכול נגיש, נוח ומוכן לשליפה מהירה..

ריהוט ידידותי -
בית עם ילדים הוא בדרך לא כתובת מתאימה לספות לבנות או רגישות במיוחד. אין מה לעשות - הסבירות שהרהיטים ייפגמו ויוכתמו היא גבוהה למדי, ועוגמת הנפש שתיגרם לכם (שלא לדבר על בזבוז הכסף..) תיצור בבית אוירה שלילית ותגרום לילדים לחוש אשמים. הפתרון פשוט: כיסויים לספות. את הבד תוכלו לבחור בעצמכם, ולמסור אותו לתופרת לשם הביצוע המדויק. התלכלך? ישר לכביסה..

שטיחים ומחצלות -
שטיח הוא אחד האלמנטים התורמים ביותר ליצירת תחושה ביתית ונעימה. למרות זאת, בית עם ילדים יכול לסכן את חיי השטיח היקר ולגרום לו נזקים בלתי הפיכים או נזקים שיעלה כסף רב לתקנם. במקרה זה, ההמלצה הטובה ביותר כתחליף לשטיח עבור בית עם ילדים היא מחצלות מסוגים שונים. כיום ניתן למצוא מחצלות קש במגוון דוגמאות וגדלים.

את המחצלות קל מאוד לנקות בעזרת מים וסבון, והן גם קלות ונוחות לאכסון.

הפתרון האחרון הוא פתרון חינוכי יותר מאשר פרקטי אך הוא חשוב באותה מידה. גם בית עם ילדים יכול להיות בית מסודר: פשוט החליטו עם הילדים כי בסופו של כל יום משחקים מאופסנים הצעצועים עד ליום המשחקים הבא.

תגיות: משחקים עיצוב בית ילדים עם צעצועים

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.