ירוק – צבע האהבה

בית ומשפחה / פנג שואי
מאת: סטיילר

בפנג- שואי צבע זה או אחר משתייך לסוג של אנרגיה מסוימת. כלומר, ברגע שאנו בוחרים להשתמש בצבע מסוים בבגדים ובעיצוב הבית, אנו בוחרים, בעצם, עד כמה מוצלחים נהיה.

יש לזכור, שצבעים מסוימים הם "חמים" (אדום, צהוב, כתום), ואחרים "קרים" (כחול, סגול). הם משפיעים באופן שונה על הרגשות שלנו. צבעים אחדים מחדדים את הפעילות האקטיבית, ואילו אחרים את הרוגע והרפיה.

ובכן, לצבע אדום יש אסוציאציה עם אנרגיית החיים, הוא מעניק לנו אומץ וביטחון עצמי. כדאי ללבוש בגדים בצבע אדום, כשאנו מרגישים אובדן כוחות או כשאנו צפויים לעשות דבר שדורש ייחס אחראי כלשהו. לא סתם באיפור הנשי קיימים הגוונים האדומים. כל אישה יודעת שנציגי המין השני ברמה אינסטינקטיבית מגיבים לגוונים של האדום... מה שנוגע לעיצוב, אפשר לעצב באדום את המשרד, אבל לא חדר מנוחה. הצבע הזה מעורר את מערכת העצבים ולא עוזר להירגע.

כתום - תערובת של צהוב (צבע האושר) ואדום (צבע החיים) גורם לשמחה, מצב רוח טוב, נטייה לתקשורת, פעילות בעבודה, עוזר לחשיבה הלוגית, שינויים בחיים. תלבשי צבע כתום אם את חולמת שישימו אלייך לב. הצבע הזה יעזור לך להפטר מביישנות ולמשוך את תשומת הלב של הסובבים.

את יכולה ללבוש כתום למסיבות ודיסקוטקים, או לעבודה, אבל רק אם העבודה שלך קשורה ליצירתיות. אם תגיעי לבושה כולך בכתום למשרד של חברה רצינית, לא יבינו אותך... לעצב את הדירה בכתום לא מומלץ - בשביל חדר מנוחה הצבע מעורר מדי, במשרד הוא ייצור מצב רוח לא רציני. . יחד עם זאת, ניתן להשתמש בו לצורך הגדשה או קישוט באזורים מסוימים בבית.

צהוב, על פי הפנג-שואי, הנו צבע החוכמה. הוא עוזר לבהירות השכל, מעורר את הסקרנות, אופטימיות, השאיפה להכיר את העולם הסובב, מגביר חוש הומור, מחשבות ואינטליגנציה. לא סתם מורים לרוחניות למיניהם אוהבים ללבוש צהוב.

אתם יכולים ללבוש בגדים בצבע צהוב, אם אתם מתכננים לעסוק באיזשהו סוג של למידה, למשל, אם אתם בדרך לשיעור או הרצאה. הצהוב מתאים באופן מושלם גם לעיצוב חדר האורחים בבית או המשרד, אבל לא חדר שינה, כיוון שזה צבע "חם".

הצבע הירוק מסמל אהבה, הרמוניה ולידה מחדש. הוא עוזר לסדר את הגוף והנפש, להשיג הבנה עם אנשים אחרים, לכוון את האדם לתחושת רומנטיקה.

מומלץ ללבוש ירוק כשאתם עוסקים בספורט, מדיטציה, בשיחה עם חברים או בדייט. בבית אפשר לעצב בירוק את חדר המנוחה. בריא במיוחד להביט בירוק לאנשים עם ראייה מוגבלת.

הכחול מסמל ידע, בריאות ויכולת לקבל החלטות. הוא משפיע לטובה על מערכת העצבים. מומלץ ללבוש כחול לילדים, במיוחד לילדים פעילים מדי: הם יהיו רגועים יותר וילמדו טוב יותר... הצבע הכחול "הקר" מתאים באופן מושלם לעיצוב חדר השינה.

לסגול יש אסוציאציה עם יופי, יצירתיות, וגם טוב לב, צדק והקרבה עצמית. כבגד הסגול מתאים לציירים ולאלה שמנהלים אורח חיים של צדקה. בבית אפשר לעצב בסגול את המבואה, אבל בחדרי המגורים הוא ישפיע לרעה על מערכת העצבים ויגרום לתחושת מועקה.

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 צבי סגול
קטי   9/14/2008

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.