להחליק אותו!

בדרך כלל אנחנו מתייחסות לכל פרט בשיא הרצינות. אבל מה שהכי חשוב בתקופה הזאת - זה השיער. האופנה דורשת כעת שיער חלק. ה"מתכון" פשוט מאוד: יש למרוח על שיער רטוב קרם לחות ולייבש עם פן תוך כדי סירוק במברשת עגולה  ומשיכת השיער כלפי מטה.והדובדבן שבקצפת – ספריי סיליקון לברק ולהורדת הנפח.

טרנדים באופנה

קיץ לוהט במחוזותינו!!!

צבעים רבותי צבעים!!! כמה זמן חיכיתי שיבואו עלינו לטובה קצת צבעים, שמחה ואושר לעיניים. ראה כאילו הפכנו להיות משעממים והעולם הפך להיות כולו בגוון אחד. סוף סוף העולם מדבר. צבע הפך לפופולארי יותר ויותר, בעזרתו ניתן לשדרג כל הופעה משעממת ובסיסית ככל שתיהיה.

להמשך קיץ לוהט במחוזותינו!!!

הכל על הלבוש והאביזרים המשלימים

הקיץ בעיצומו, מרגישים לא? ואחד מהסמלים המציינים את הקיץ הם הארועים, חתונות, מסיבות, סוף שנה, סיום לימודים ועוד.. שוב נשאלת השאלה, מה לובשים? איך להראות מצויין גם עם הלחות הדביקה, ושלא יהיה בגד נוצץ מידי, מהודר מידי או לחילופין, פשוט מידי. אז מה קורה בזירת בגדי ארועי הקיץ העונה?

להמשך הכל על הלבוש והאביזרים המשלימים

סנדלי הקיץ החדשים – סגנונות, חומרים וצבעים חדשים

אי אפשר לעבור את הקיץ הישראלי מבלי לנעול סנדלים. בכלל בארונה של כל אישה רצוי שיהיו כמה זוגות סנדלים בעלי אופי שונה, על עקב, שטוחות, צבעוניות, ו.. אין סוף לאפשרויות. כחלק בלתי נפרד לארועי הערב, נכנס הסנדל האלגנטי כפריט משלים.

להמשך סנדלי הקיץ החדשים – סגנונות, חומרים וצבעים חדשים

הלבן – הצבע הנצחי והרשמי לעונת הקיץ

הוא תמיד סימל עבורנו טוהר, ניקיון וקלילות, מידי עונת אביב קיץ הוא תמיד נמצא אצלנו במלתחה ובהופעות אופנה שונים. הלבן תמיד היה וכנראה תמיד יככב כצבע הרשמי של עונת האביב קיץ.

להמשך הלבן – הצבע הנצחי והרשמי לעונת הקיץ

טרנדים באופנה

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.