להבין או לא?

במקום לשפוט אחרים,פשוט תנסו להבין אותם.

חדשות אופנה

שבוע האופנה ת"א – רשמים אישיים מהתצוגות

ביום רביעי האחרון, שהיה זה היום האחרון לשבוע האופנה  בת"א, הגעתי לצפות בתצוגות. התמזל מזלי שהגעתי עדיין בשעות האור של אחה"צ המוקדמות וצפיתי גם בקהל שעשה שם את כלל האוירה המיוחדות, כזו שממש מזכירה שבועות אופנה באחת מבירות האופנה הנחשבות בעולם.

להמשך שבוע האופנה ת

מצעד נעלי הנשים, מגפונים, ומגפיים לחורף 2012

אני בטוחה שבזמן האחרון יצא לכן לא מעט לתהות על אופנת סתיו חורף הקרובה במגוון חניות האופנה, צפיתן בחידושי הגזרות במכנסיים מתרחבים שחזרו אלינו, (מי היה מאמין..,) חצאיות העיפרון באורך המידי, שמלות בסגנון שנות ה 50 וה 70, מקסי, ועוד. אבל כחלק משלים הופעה שאי אפשר להתעלם ממנו ולתת לו לפעמים את רוב סגנון ההופעה, אלו הן הנעליים.

להמשך מצעד נעלי הנשים, מגפונים, ומגפיים לחורף 2012

רשמים מקולקציית אביב קיץ ברשת האופנה זארה

כבכל תחילת עונה, וכחלק מעיסוקי כסטייליסטית אישית ללקוחות, חשוב לי לתת את המידע הרלוונטי על הקולקציות בחניות האופנה השונות, למכלול הלקוחות. בנוסף להשקות ותצוגות האופנה אותן אני בוחנת ומעלה רשמים, אשמח לסקור עבורכם מידי פעם את הקולקציות החדשות בבתי האופנה השונים, ולבנות לכם רעיונות ללבישה מתוך המלאי המיוחד של אותה חנות.

להמשך רשמים מקולקציית אביב קיץ ברשת האופנה זארה

דיווח מצולם משוק האקססוריז

בסוף השבוע האחרון, ב 29-31/10/2009 בגני התערוכה בתל אביב התקיים יריד שוק האקססוריז, בו הוצגו קולקציות של מגוון אביזרים אופנתיים ממיטב מעצבי הארץ, הן הצעירים והן בעלי שם בעולם האופנה.

להמשך דיווח מצולם משוק האקססוריז

חדשות אופנה

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.