רגע המשחק!

גם אם את עייפה, אל תבטלי את המפגש עם החברים. את לא בהכרח חייבת להעביר את הזמן בבית קפה, עדיף שתשחקו במשהו. זה מחזיר את האנרגיה ואת הכוחות. ואפילו אם לא, זה בטוח יעלה לך את מצב הרוח!

בסטייל

כיצד להתאים את הלבוש לפי צורת הגוף

כידוע, אין אישה אשר שלמה לגמרי עם הגוף שלה. אנחנו מקנאות בבחורות מעולם הסלב ונאנחות בעצב כאשר מביטות במראה על ההשתקפות של עצמנו. למען האמת, בשביל להיראות טוב, לא חובה להיות בעלת גוף מושלם. הסוד הוא בלהחביא את אזורי הגוף שלא מוצאים חן בעינייך, ולהפך- להדגיש את אלה שנראים טוב. אף אחד לא מושלם, לכן יש להסיט את תשומת הלב של האחרים מאזורים אשר את לא לגמרי מרוצה מהם.

להמשך כיצד להתאים את הלבוש לפי צורת הגוף

כך תבני לך סטייל אישי...

אתן מכירות את הבחורות המעוררות קינאה האלו, שנראות תמיד "מתוקתקות" וטיפ טופ – גם כשהן קופצות לקנות חלב בסופר השכונתי? הן לאו דווקא בעלות הגוף המושלם, אך נראה שיש להן חוש להיראות טוב תמיד ובכל מצב

להמשך כך תבני לך סטייל אישי...

סטייל אתני

לאופנה אין גבולות. למרות אי היציבות והשינויים היא נוטה לחזור תמיד "למקורות", בעודה נזכרת ועושה כללים מיושנים לאקטואליים. כך נולדים סטיילים חדשים.

להמשך סטייל אתני

תיקים

קוקו שאנל טענה כי אי אפשר להראות מושלם בלי תיק אופנתי. לאורך עשורים רבים, התיק נחשב לפריט לבוש האהוב אצל נשים בכל הגילאים.

להמשך תיקים

בסטייל

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.