כמה שיותר – יותר טוב!

תשימי בצד את כל השרשראות הדקות והעדינות ותני להן לחכות לך עד האביב. מה שהולך עכשיו זה שרשראות מסיביות וכמה שיותר – יותר טוב! בלי תכשיט כזה זה פשוט לא ילך, במיוחד אם מדובר במסיבה!

בסטייל

9 סודות האלגנטיות

קרלה ברוני, קירה נייטלי, קייט מידלטון – לכל הנשים הללו יש גורם משותף – הן אלגנטיות. ישנן מפורסמות שהמאפיין הזה שלהן - היכולת להראות אלגנטית - טמון בהן מלידה. אחרות, כשהן לובשות את הבגדים הכי יקרים ומסוגננים, משדרות חוסר טעם מוחלט. איך להפוך ל"מושלמת", מספרת העיתונאית והמומחית באופנה לוסיה ואן דר פוסט.

להמשך  9 סודות האלגנטיות

איך ועם מה ללבוש טוניקות?

כשמסתכלים על הטוניקות של היום, קשה להאמין שהדבר הזה ישן כמו העולם. אמנם הטוניקות קיבלו תפוצה רחבה עוד ברומא העתיקה – האמת היא ששם לבשו אותן כלבוש תחתון או שמלה ביתית. יותר מכך, הייתה להן משמעות מסוימת: נחשב שהטוניקה – זה קשר בין הגוף לנפש.

להמשך איך ועם מה ללבוש טוניקות?

תורידי את זה מייד!

למצוא את הסטייל שלך – דבר לא פשוט. ברוב המקרים אנחנו הולכות בדרך של התנגדות מינימאלית. הרי מה פשוט מזה – לקחת כדוגמא כוכבת הוליווד ולהתחיל לחקות אותה בכל. גם זה קשה? אז ניקח חברה כדוגמא.

להמשך תורידי את זה מייד!

עיצוב שיער 2008 - הטרנדים החמים

ב2008 מעצבי שיער בעולם ממשיכים עם המסורת של שנה שעברה ומציגים בפנינו את הקולקציות הכי נועזות שאפשר. יחד עם זאת, "הסדר שבבלגן" נראה לעין בטרנדים של השנה, והמיוחדות של התספורות והתסרוקות - בסטייל ואלגנטיות (עד כמה שניתן). המבחר שעומד לרשותנו בעיצוב שיער הוא רחב: מהתספורות ה- boy-short crops עד לתלתלים ארוכים בגוון טבעי.

להמשך עיצוב שיער 2008 -  הטרנדים החמים

בסטייל

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.