דומה כי לא משנה באיזו תקופה מדובר, הם תמיד היו שם. צמידים, שרשראות, ענקים, עגילים, טבעות. תכשיטים ועוד תכשיטים, עשויים מחרוזים, צדפים, עצמות, נחושת, כסף, זהב וחומרים רבים נוספים, חצו גבולות ותרבויות ונענדו על נשים וגברים כאחד.

אח אח אח , תכשיטים. אם בעבר התרגשנו מהם מאוד והם סימלו עבורנו הצלחה כלכלית, סמל סטאטוס ועושר רב, הרי שהיום בעולם השפע, ניתן להחליף תכשיטים ממש כמו בגד.

זה לא חייב להיות יקר במיוחד ואפילו רשתות שיווק האופנה הגדולות הבינו את חשיבות התכשיטים והם מוכרים תכשיטים המתאימים לסטים שלמים של בגדים בקולקציות השונות.

היום לא צריך ללדת, להתחתן, להגיע ליום ההולדת או יום הנישואין כדי לקבל או לקנות תכשיט, אפשר לעשות זאת בלי שום אירוע מיוחד בדרך, אלא פשוט להתאים שרשרת עדינה לשמלת ערב או מחרוזת לחולצה החדשה שלך.

בפניכם מספר עצות לבחירת תכשיטים אופנתיים. תכשיטים שלא יישארו במגרה אלא ייענדו בכמה שיותר הזדמנויות.תכשיטים אופנתיים : הולכים על זה בגדול

השנה ניתן לראות בעיקר תכשיטים גדולים וארוכים. כל החומרים משתתפים במשחק ובגדול: זהב, כסף מושחר, אבנים טובות בגוונים שונים ורבים, חרוזים יפים, נחושת ועוד. יהלומים נראה בעיקר באירועים מיוחדים, השקות, הצגות ושמחות.

הנוכחות של התכשיט עושה שדרוג רציני בהופעה ותוכלי למשוך תשומת לב רבה איתו.

עמודים:
<<
>>
הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
1 סברובסקי תמיד באופנה
roni   8/6/2011

2 איזה כיף
גולול   7/9/2011

בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.