סגנון התכשיטים של העונה - חזרתו של הזהב הצהוב

אופנה וסטייל / תכשיטים
מאת: סטיילר

אור השמש של הזהב חוזר אל התכשיטים. זהב שנשכח למשך 15 שנים והרבה פעמים הפסיד לזהב הלבן.

"זהב צהוב - אופנתי, אין כאן שום ספק. אצלי הוא גורם לזיכרונות של חום ושמש, מעלה את מצב הרוח", - אומר מנהל בית התכשיטים PROLOGUE פדרו דה אנדרה.

BACCELLATI האיטלקית תמיד עושה את הבחירה לטובת הברק הצהוב של התכשיטים מזהב. אומנות יצירת תכשיטים של החברה אפשר להשוות עם שזירת התחרה הכי דקה. ליצירת טבעת יכולים להידרש מארבעה עד שישה חודשים, וצמיד - משנתיים עד שלוש.  

תכשיטים מזהב צהוב

VERSACE שתמיד היה בפסגת האופנה, גם מפנה את תשומת לבו לזהב הצהוב. קולקציית MAIA מוקדשת לשבט העתיק ששכן באמריקה המרכזית שנכחד באיזשהו אופן בגלל הזהב, אשר אחריו רדפו האירופיים. הצבע הצהוב המסורתי של המתכת וציור הריבוע הגיאומטרי האופייני למאיה, הפכו לתכונות העיקריות של קולקציית VERSACE. תכשיטים מבית VERSACE עולים החל מ 3000 דולר.

הזהב הצהוב נמצא במועדפים גם אצל DI MODOLO, FABERGE, PARAPLUI, GIORGIO VISCONTY, LUCA CARATI, CLOUDS וגם בתכשיטים מבית ADLER.

אמנם הבולט ביותר מהבחינה הזו הינו ROBERTO CONI, אשר הופך הכול לזהב: תהיה זו שמלה, תיק, שולחן או אפילו נעלי סניקרס. "אני משתדל לעשות את מה שלא נעשה לפניי. אם זה כבר קיים בטבע, זה לא מעניין אותי. אף אחד קודם לכן לא הצליח לכסות את העור בזהב וליצור נעלי ספורט מזהב. לכסות בזהב ברזל - קל, הרבה הצליחו בזה, עץ - גם כן. אמנם אף אחד לא חשב על הרעיון לכסות בזהב נעלי ספורט. זה זהב 24 קראט, אשר הונח כשכבה דקה. זה יותר יקר, שכבה דקה של זהב עם שכבה מגנה. על סוגר הזהב של נעלי הספורט - אבן רובי, שאת צבעו לקחתי כבסיס לבד אשר מגן על החלק העליון של העקב. וכך יצאו נעלי ספורט מזהב לבחורה של היום ולא נעלי זכוכית לסינדרלה", - סיפר התכשיטן רוברטו קואין. אופייני שהצבע יהיה צהוב טבעי. הוא מאוד מבוקש גם בקולקציות התכשיטים שלו.

שובו של זהב צהוב

שובו של הזהב הצהוב קשור באקטואליות של כל הדברים הטבעיים, אך בו בזמן גם זוהרים ומושכים את תשומת הלב. הגיע זמנו של צבע השמש של המתכת.

הוסיפו תגובה
תגובות לכתבה
בניית אתרים  Eva software   כתבו לנו אודות RSS  RSS


כל הזכויות שמורות ל styler
כל התוכן המפורסם באתר הינו בבעלות הבלעדית של מקימי ועורכי האתר .
כל השימוש בתוכן של האתר מותר אך ורק באישור של בעלי האתר.